The Biggest Trends in Beykoz nakliyat We've Seen This Year

image

Senaryo 1: İşletmeniz zirvede, siz veya personelinizden bazıları her zaman malları teslim etmek için yoldasınız, paketler veya belge paketleri. Size hizmet etmek için aynı gün teslimat hizmeti kıyafetine ihtiyacınız var.

Senaryo 2: İşletmeniz yokuş aşağı bir dalış yapıyor, daha Beykoz nakliyat önce hızlı bir şekilde gidiyor olabilir ancak teslimatta birkaç kez başarısız oldunuz, teslim edilen paketlerin takibinde başarısız oldunuz veya personel yetersizliğiniz nedeniyle zamanında teslimat yapmadınız. Yavaş yanıtınızdan dolayı hayal kırıklığına uğrayan müşteriler aramayı bıraktı ve başka bir yerde sunduğunuz ürün veya hizmet için alışverişe gitti. Operasyonunuzun hızlanmasına yardımcı olmak için aynı gün içinde kurye servisine ihtiyacınız var.

AYNI GÜN TESLİMAT HİZMETİ NEDİR?

Küçük bir paket teslimat hizmeti ekibinin hizmetlerini kiralamadığınızı söyleyebilirsiniz çünkü ilk etapta bunun ne olduğu veya ne işe yaradığı hakkında hiçbir fikriniz yok. Belki de bu tür bir hizmete sahip olmamanızın ana nedeni, bildiğiniz tek kurye hizmetinin USPS veya Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi veya UPS veya DHL, vb. olmasıdır. Bu kıyafetler size gerçekten ihtiyacınız olan şekilde hizmet edemezdi. başka amaçlara hizmet ettikleri için, belirlenen teslim alma ve teslimat programlarını takip ederler ve nadiren aynı gün içinde teslim alırlar ve teslim ederler. Aynı gün kurye hizmeti farklıdır.

Kolileri, belge zarflarını, çiçekleri, yiyecekleri, hastane ilaçlarını veya sarf malzemelerini ve hatta evcil hayvanları düşünün. İnsanların şehir içindeki bazı noktalara, havalimanına, hastaneye, şehir merkezindeki 105. kat ofislerine ve hatta okullarda teslim etmesi için birine ihtiyaç duyduğu sonsuz küçük ve hatta büyük eşyalar var. Ve genellikle, teslim edilmelerine ihtiyaç duyarlar. Kahverengi üniformalı dost canlısı iri parçanız bu hizmetleri sizin için yapamazdı.

Aynı gün kurye hizmetleri, gelişen iş ve gelişen ekonomi ile birlikte anında teslimat talebi arttıkça birçok işletme için vazgeçilmez bir yardım olmuştur. Gece teslimatı, böğürtlen, Anında Mesajlaşma, e-posta vb. gibi şeyleri anında yapmaya alışmış çoğu işletme için yeterli olacaktır. Belgelerin, basılı kopyaların, mavi baskıların fiziksel olarak teslimi asla yavaşlama olmamalıdır. faktör Kurye hizmetlerini işletmeler arasında hit yapan şey budur.

Bir ofise zarf teslim etmek için trafikte çapraz geçiş yapan ve ilerleyen ayak pedallı bisikletlerin görüntüsü nadir değildir. Bisiklet, motosiklet veya minibüs sürmek olsun, aynı gün teslimat hizmetlerinin bu habercileri, hızlılık ve hız söz konusu olduğunda çok güvenilir bir yardımcıdır. Ofisinizden bir belge almak, bir müşteriye veya şehirdeki başka bir ofisten bir irtibat kişisine teslim etmek için çağrılabilirler; hatta bir yanıt bekleyebilir ve aynısını size geri gönderebilirler.

Aynı Gün Kurye Hizmeti, bu, belgelerin, paketlerin vb. hızlı ve hızlı bir şekilde iletilmesi için sizin çözümünüzdür. Haberci ister paten, ister kaykay, bisiklet vb. üzerinde olsun, amaçları, ister büyük bir görev ister büyük bir görev olsun, teslim etmektir. sadece düz küçük paket teslimatı.

Ürününüzü veya hizmetinizi tam olarak ima ettiğiniz veya müşteriyi sattığınızda teslim edileceğine söz verdiğiniz şekilde teslim etmenin önemine dikkatinizi çekmek pek gerekli görünmüyor. Ancak bazıları için bunun tekrar tekrar tekrarlanması gerekiyor.

Müşteriniz size onurlu bir insan olarak inanıyor ve size olan inancını olduğu gibi tutmak istiyor.

Onu hayal kırıklığına uğratmayacaksın. Teslim ettiğinizde siparişini takip edeceksiniz ki, tam memnuniyet alabilsin. Sanki sen o, o da senmişsin gibi onun çıkarlarını gözeteceksin. Bağlı kuruluş ürünleri satıyor olsanız bile, uzun vadeli bir müşteri kazanmanın en iyi yolu, bu bilgilere erişiminiz varsa müşteriyi kontrol etmektir. Clickbank size alıcının e-posta adresini gösterir. Onlarla iletişim kurmak ve ürünü nasıl beğendiklerini öğrenmek için bunu kullanın.

Müşterinin memnuniyeti hakkında size söylenenleri hatırlayın; müşteri tamamen tatmin olana kadar hiçbir satış tamamlanmamıştır.

Bunu bir kez daha düşünür ve en derindeki bilincinize girmesine izin verirseniz, bunun nedenini göreceksiniz; ve tüm ilişkilerinde buna uygun yaşamaya çalışacaktır.

Kalıcı bir iş kurmak istiyorsunuz. Bir satış yapabilmek ve ardından müşteriye geri dönebilmek ve tüm vicdanınızla ondan daha fazla iş istemek istiyorsunuz.

Bir önceki sefer mal artı memnuniyet veya hizmet artı memnuniyet sağlamadığınız sürece, bir müşteriden ek iş için nasıl isteyebilirsiniz?

Bunu yapamazsın ve bunu biliyorsun. Bir müşteriden yalnızca, onunla en son görüştüğünüzde sizden satın aldığı şeyden kazanç sağladığını hissettiğinizde yeni bir iş isteyebilirsiniz.

Bir satıcı, yararlandığı bir müşteriyi aramak ve müşterinin kendisine yeni bir iş vermesini önermek için çakmaktaşı bir kalbe sahip olmalıdır. Böyle bir satıcının talepten çok daha ileri gidebileceği şüphelidir; çünkü muhtemelen çöpe atılacaktı.

Böylece iyi hizmetin önemini anlayacaksınız; memnuniyetle sonuçlanan hizmet türüdür. Satarken rahat hissedeceğiniz bir şey olduğundan emin olmak için sattığınız ürünü kontrol etmelisiniz. Bağlı kuruluş satışları yapıyorsanız ve şirketin web sitesine gidiyorsanız ve bu çöpse, gerçekten sizin adınıza oraya müşteri göndermek istiyor musunuz? Kendi ürünlerinizi satıyorsanız, web sitenizin temiz, gezinmesi kolay ve arkadaş canlısı olduğundan emin olun.

Politikanız müşteriye tatmin edici hizmet vermek, ona tatmin edici mallar satmak ve teslim etmekse, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, işiniz daha iyi büyüyecek ve müşteriniz size daha iyi inanacaktır; ve bu müşteriyi kendiniz ve işletmeniz için kalıcı, standart bir destekçi olana kadar akılda tutmaktır.